• OZ.docx

financovanie-OZ.xlsx

Aj vďaka Vašej pomoci sa nám v minulom roku 2021 nemalou čiastkou podarilo finančne podporiť:

• dokončenie elektroinštalácie na prístrešku v priestore detského ihriska
          • kontrolu bezpečnosti komponentov /ihlan, hojdačka/ detského ihriska
          • zakúpenie didaktických pomôcok pre 1.stupeň ZŠ
          • zakúpenie multifunkčnej tlačiarne
          • vzdelávanie v oblasti chémie formou preplatenia školenia.

Finančná spoluúčasť na výchovno-vyučovacom procese Základnej školy v Borskom Mikuláši v roku 2017:

- zakúpenie PVC podlahy do celého II.stupňa

- spolufinancovanie projektu: Tvorivé ľudové dielne (zakúpenie regálov, boxov a ochranných prostriedkov pre žiakov do dielní)

- zakúpenie tričiek pre prvákov k imatrikulácii

- účastnícky poplatok - zapožičanie kin-ball lopty pre žiakov na TSV

Financie boli získané z členských poplatkov, Rodičovského združenia a 2% z dane za rok 2016.

Ďakujeme.

Finančná spoluúčasť na výchovno-vyučovacom procese Základnej školy v Borskom Mikuláši v roku 2016:

- 200,- € : Dopravný projekt - "Bezpečne na Búroch" - realizovaný pomocou grantu Nadácie Volkswagen Slovakia,
          - 2 105,89€ - renovácia tried: drevený obklad stien v 2 triedach,
          - 200,- € : Projekt - "Tvorivá ľudová dieľňa" - realizovaný pomocou grantu Nadácie Volkswagen Slovakia,
          - 1575,- € - renovácia tried: PVC podlaha.
          Financie boli získané z členských poplatkov, Rodičovského združenia a 2% z dane za rok 2015.
          Ďakujeme.